У школах Дніпра ремонтують їдальні

0
82

У навчальних закладах Дніпра продовжують робити капітальні ремонти. У 2019 році у місті розробили проєкти реконструкції їдалень і санвузлів у двадцять одній школі, у 6 навчальних закладах ремонти вже зроблені, ще у 15 – планують на наступний рік. Про це повідомив в. о. начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.

«Ремонтні роботи у першу чергу проводяться у школах, де навчається тисяча і більше учнів, аби одночасно зробити комфортні умови для якомога більшої кількості дітей. Усі роботи виконуються сучасними матеріалами», – зазначив Олександр Аджимян.

Так, наприклад, у середній загальноосвітній школі № 10 зробили капітальний ремонт їдальні та харчоблока. Вартість робіт склала 4,2 млн грн. Як розповідає директорка школи Валентина Івлєва, ремонту тут не бачили близько 30 років. Зараз діти залюбки приходять до їдальні, а персонал радіє новому обладнанню та покращеним умовам праці.

«Їдальня у нашій школі знаходиться у цокольному приміщенні, і через те, що ремонту не було декілька десятків років, умови були не найкращі. На сьогодні ми бачимо оновлену їдальню, до якої з радістю ходять діти», – розповіла Валентина Івлєва. Протягом серпня-жовтня у їдальні школи № 10 повністю замінили обладнання у харчоблоці, закупили нові меблі.- повідомляють на сайті Дніпровської міської ради.

Dnepr.com

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here