Укрпошта випустить марку до 10-ї річниці російсько-української війни

0
11


Укрпошта запустила передпродаж марок до десятої річниці війни, розв’язаної росією проти України.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Telegram-канал Укрпошти.

Поштовий блок «І буде весна!» присвячений фотографіям війни. На ньому зображені світлини, які розлетілися всім світом та отримали широке визнання.

Серед них: захоплення аеропорту «Бельбек» — знакова фотографія війни, розпочатої з окупації Криму в 2014 році польського художника Kуби Камінського. Цей знімок фотографу дивом вдалося приховати від російських загарбників, завдяки чому світлину побачив увесь світ; воїн у променях сонця на «Азовсталі» – легендарний автопортрет, зроблений захисником із позивним «Орест» Дмитром Козацьким у травні 2022 року під час героїчної оборони Маріупольської «фортеці»; фото з весілля медиків-волонтерів на весні 2022 року у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові, автора Сергія Бобка; світлина рук піхотинця 28-ї бригади з позивним «Сніжок», яке зафіксував Максим Дондюк за кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута в березні 2023 році.

“На марках зафіксовано складні, разючі, чуттєві та життєствердні моменти останніх 10 років життя в умовах війни”, – йдеться в повідомленні.

Тираж блоку — 250 000 примірників. Зробити передзамовлення вже можна на сайті Укрпошти. Офіційне погашення відбудеться 23 лютого.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here