В Дніпрі опікуються дітьми, які покинули зону активних бойових дій без супроводу батьків

0
43


Від 24 лютого до Дніпра прибуло 264 дитини без супроводу батьків. Упродовж цих чотирьох місяців знято з відповідного обліку 37 дітей.

«Тобто, нині у Дніпрі 227 дітей, які залишаються без батьків. Вони перебувають на обліку в управлінні-службі у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, по 17-ти діточках втрачено зв’язок із батьками. Такі діти знаходяться у родинах своїх родичів, з бабусями чи дідусями, які їх виховують. Або ж влаштовуємо у сім’ї громадян під опіку, в прийомні родини, дитячі будинки сімейного типу», — розповіла виконувачка обов’язків начальника управління-служби у справах дітей Новокодацького району Дніпровської міської ради Олена Чубенко.

Вона також додала: «Для допомоги таким діткам тісно співпрацюємо з волонтерськими організаціями для надання гуманітарної допомоги. Йдеться про продукти харчування, одяг тощо. Також залучаємо малечу і до різних розважальних заходів. Організовуємо, за необхідності, психологічну допомогу тощо».

Людмила Тордія евакуювалася до Дніпра з Донеччини разом зі своєю мамою і неповнолітньою племінницею Алісою: «Приїхавши до Дніпра, зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи та стали на облік в управління-службу у справах дітей. Оформили усі потрібні документи і тут, у місті, Аліса вже закінчила навчальний рік у школі. Дитина відвідує психолога. Соціальні служби нам допомагають».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here