В Україні через застосунок “Дія” можна передати право керування авто

0
45


Міністерство цифрової трансформації України розробило спрощення для автовласників. Відтепер можна поділитися правом керування авто з родичем або іншою людиною через застосунок “Дія”. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Мінреінтеграції України.

Як це зробити – розповідаємо покроково У застосунку Дія необхідно перейти в розділ «Послуги» й обрати пункт «Шеринг авто». Потім – пункт «Поділитися авто». Далі обрати автомобіль, який буде переданий, і вказати строк, протягом якого техпаспорт буде доступний у застосунку Дія іншої людини (після закінчення терміну заявка подається повторно).

Вказати особисті дані: місце проживання, e-mail, телефон або перевірити, чи коректно підтягнулись дані через BankID. За допомогою QR-коду або посилання надіслати запит людині, якій ви шерите техпаспорт. Потенційний користувач має підтвердити запит, а у відповідь – надати свої дані та підписати заяву за допомогою Дія.Підпису. Після сповіщення, що потенційний користувач виконав усі дії, власник авто також має підписати заяву за допомогою Дія.Підпису. Вона автоматично надходить на перевірку до сервісного центру МВС. Протягом короткого проміжку часу техпаспорт з’явиться у застосунку Дія належного користувача.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here