Ваш голос може врятувати сотні дитячих життів: проголосуйте за проєкт

0
1988


Інсулінозалежний діабет 1-го типу вражає лише дітей, підлітків та молодь. Майже всі вони (87%) страждають від декомпенсації свого захворювання.

“Рівень захворюваності на діабет 1-го типу зростає щороку. Життя з діабетом 1 типу може продовжуватись лише за умов постійної інсулінотерапії в кількості 5-7 ін’єкцій на добу. Часті уколи супроводжуються больовими відчуттями та не здатні цілком забезпечити потребу організму в життєво необхідному гормоні. Діти страждають від високого та низького рівня цукру в крові. Важкі ускладнення з’являються вже в підлітковому та молодому віці і ведуть до скорочення тривалості життя. В сучасному світі зазначені проблеми вирішуються за допомогою онлайн-моніторингу та інсулінових помп,що здатні до імітації втраченої функції органу людини. На жаль в Україні сучасна реабілітація для дітей з діабетом 1 типу відсутня. 87% інсулінозалежних дітей Дніпра не мають компенсації свого захворювання та приречені на подальшу глибоку інвалідизацію”, – пишуть автори проєкту.

Інсулінова помпа – шанс на життя без болю, важких ускладнень, мати меншу кількість ін’єкцій, що вкрай важливо для дитячої психіки; глибокої інвалідності та передчасної смерті. Тож у Дніпрі просять проголосувати за проєкт бюджету участі, який дозволить забезпечити 20 дітей інсуліновими помпами, витратними матеріалами та обладнати дитяче ендокринологічне відділення КНП “Міська клінічна лікарня №9” пристроєм Сіл-сертер для створення можливості індивідуального підбору виду катетеру в залежності від статури дитини.

Проголосувати за проєкт можна тут: adm.dniprorada.gov.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here