Ветерани АТО стрибнули з парашутом у Майському

0
518

На аеродромі у Майському 15 ветеранів АТО/ООС з інвалідністю та бойовими пораненнями підкорили небо. Дніпропетровська ОДА організувала для них стрибок з парашутом. Така спортивна зустріч – частина програми з психологічної реабілітації бійців. А ще – нагода потренуватися для обласної команди змагань «Ігри нескорених». Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Дбаємо про реабілітацію АТОвців регіону – не тільки фізичну, а й психологічну. Організовуємо безкоштовне навчання, де ветерани можуть здобути нову престижну професію. А ще турніри з рибної ловлі, шахів, стрільби з лука. Запрошуємо до театрів та на виставки, направляємо на оздоровлення, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Сьогодні вирішили додати трохи екстриму та влаштувати стрибки з парашутом. Це і реабілітація, і можливість потренуватися для учасників обласної команди «Ігор нескорених».

Серед парашутистів-любителів більшість – учасники обласної команди «Ігор Нескорених». Вони змагалися у національній першості.

«Дякуємо голові облдержадміністрації, що він допоміг організувати цей захід. Завітав особисто, поспілкувався з нашими ветеранами, – додав координатор команди «Ігор Нескорених» у Кривому Розі Микола Колесник. – Раді, що буде опікуватися командою Дніпропетровщини. Спорт – це найкраща реабілітація для хлопців. Доводить, що життя продовжується навіть після важких поранень».

Один з парашутистів-любителів, Василь Стуженко, пройшов відбір до міжнародного етапу «Ігор нескорених». Наступного року представлятиме країну у Гаазі.

«Сьогодні мій четвертий стрибок. Кожен раз – як вперше, – поділився враженнями АТОвець Василь Стуженко. – Відчуття вільного польоту – неможливо передати словами. Я виконував усі настанови інструктора, тож все пройшло якнайкраще».

Загалом у небо піднялись три групи по п’ять АТОвців з інструкторами. Стрибали не з класичним «купольним», а з парашутом-«крилом». Ним легше керувати, та й приземлення м’якше.

«Взагалі-то я моряк. Звик більше до води, аніж стрибати з висоти. Парашутистом сьогодні став уперше. Вирішив підтримати бойових товаришів, – учасник АТО Олексій Корж. – Вийшов чудовий сеанс психологічної реабілітації. Такі заходи дають багато користі – стимулюють бійців, які побували на фронті, жити повноцінним життям».

Підкорили висоту у 4200 метрів.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here