Вгатило так, що аж двері в хату відчинилися: місцевий про ракетну атаку на агропідприємство у Синельниківському районі

0
29


Гігантська вирва, понівечене зерносховище. Такі наслідки ракетної атаки на одне з агропідприємств Синельниківського району. «Приліт» стався пообіді 21 вересня. Нині там підраховують збитки та намагаються хоч щось відновити. Про це йдеться на сайті Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Практично на наших очах все сталося, якраз сюди їхали. Всі вікна вилетіли, дах зруйновано. Будівля вже не придатна до використання. Головне, що ніхто не постраждав», – зазначив директор постраждалого агропідприємства Володимир.

Він каже, по усій території господарства знаходять уламки від ворожої ракети. На місці «прильоту» вирва 10 метрів у діаметрі та майже 5 завглибшки. Фермер додає, агресор свідомо б`є по цивільним об’єктам і тероризує мирних людей.

«Почув свист, через декілька секунд стався потужний вибух. Вгатило дуже гучно. Аж двері в хату відчинилися. Вдалині виднівся стовп чорного диму», – згадує місцевий мешканець Віктор.

Чоловік розповів, що уламки від ворожої ракети долетіли аж до його подвір`я. На щастя, нічого не пошкодили. Попри все Віктор упевнений, що збройні сили не дадуть загарбникам жодного шансу. А ще вірить у перемогу України.

Агресор завдав удару по Синельниківському району у середу, 21 вересня. Поцілили по сільгосппідприємству та інфраструктурному об’єкту.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here