Виборці Дніпра їздитимуть громадським транспортом безкоштовно

0
34


Мешканці Дніпра продовжують голосувати на виборах міського голови. Станом на 12:00 у Дніпрі не зафіксовано суттєвих порушень виборчого процесу, які могли б вплинути на волевиявлення містян. Про це повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Дніпра Артем Нідєлько.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Крім того, представник мерії повідомив, що перевізники, які працюють на маршрутах по всьому місту, за власною ініціативою організували безкоштовний трансфер на виборчі дільниці впродовж усього дня.

«Закликаємо мешканців міста активніше голосувати. Ті, хто не проживає в пішій доступності до виборчої дільниці, можуть скористатися громадським транспортом. Багато перевізників, розуміючи важливість сьогоднішнього голосування, пішли на зустріч міській владі і організували безкоштовний трансфер», – підкреслив він.

За словами спеціаліста сектору контролю виконання договірних зобов’язань департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Івана Васючкова, безкоштовний проїзд в автобусах і маршрутках пропонують практично всі автотранспортні підприємства міста.

«Для того, щоб скористатися правом на безкоштовний проїзд у будь-якому напрямку, необхідно пред’явити селфі на фоні виборчої дільниці. Його слід зробити на виході з приміщення, приміром, на тлі вивіски з номером дільниці. Проїхатися безкоштовно можна буде кілька разів та в будь-якому напрямку. Акція триватиме до 20:30», – повідомив Іван Васючков.

Він також наголосив на тому, що всі автотранспортні підприємства, які беруть участь в цьому заході, дотримуються протиепідемічних вимог. Тобто проїзд безпечний для пасажирів. Якщо, звичайно, при цьому вони самі виконують правила: носять захисну маску і тримають соціальну дистанцію. Нагадаємо, що сьогодні, 22 листопада, мешканці Дніпра обирають міського голову в другому турі місцевих виборів. Голосування відбувається на 425 дільницях в усіх районах міста. Всі вони зранку відкрилися вчасно та працюватимуть до 20:00.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here