Все під контролем: про ситуацію на Дніпропетровщині

0
75


Без перетину кордонів області російською армією, ракетних ударів і диверсій — так минула ніч у Дніпропетровській області. За словами Миколи Лукашука, Збройні сили України повністю контролюють ситуацію. Про це йдеться на офіційному сайті Дніпропетровської міської ради.

«Було кілька загроз атаки з повітря протягом ночі, ще декілька вранці, але обійшлося. Війська окупанта в область не потрапили і навіть не намагалися. Тому, що регіон під надійним захистом ЗСУ, Нацгвардії, сил ТрО, правоохоронців. Вдячний кожному з них за цілодобову роботу і відданість країні», — повідомив Микола Лукашук.

Микола Лукашук також запевнив: евакуаційні потяги ходять за розкладом, робота залізничного вокзалу у Дніпрі та Кривому Розі налагоджена. Так само без перебоїв працює і вся інфраструктура області. Також очільник обласної ради нагадав про те, наскільки важливо читати і розповсюджувати виключно достовірну інформацію.

«Зараз ми отримуємо величезну кількість інформації від людей про те, що вони нібито бачать ворожі війська, колони, техніку. Ми вдячні всім, хто хоче допомогти. Але нерідко це бажання виливається в паніку. Тому я закликаю кожного жителя Дніпропетровщини: зберігайте спокій, все під контролем. Ще раз нагадую: довіряйте лише перевіреній інформації з офіційних джерел. Це сайт і сторінки обласної ради в соціальних мережах, моя сторінка у Фейсбуці і Телеграм-канал, офіційні ресурси обласної державної адміністрації та Валентина Резніченка, міських рад, Бориса Філатова, Олександра Вілкула, сайти і сторінки громад області та їхніх очільників. Не забувайте, що ворог воює з нами не лише на землі та в повітрі, а й в інформаційному просторі. Тому читайте і поширюйте лише достовірну та перевірену інформацію», — закликав Микола Лукашук.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here