За час війни на Дніпропетровщині привели до ладу понад 53,5 тис кв м доріг

0
33


За час війни в області привели до ладу більш ніж 53,5 тис кв м доріг державного значення. У Дніпровському, Новомосковському, Синельниківському районах. Нині тривають роботи у Кам’янському районі. Ремонтують найпроблемніші ділянки. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Цьогоріч було багато планів з ремонту автошляхів області. Війна внесла корективи, та дорожники продовжують працювати. Підтримуємо дороги в проїзному стані. Приводимо до ладу траси на усіх напрямках. Ліквідуємо аварійну ямковість», – зазначив начальник Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев.

Він додав, що Дніпропетровщина зараз стала справжнім транспортним хабом. Через область проходить багато логістичних шляхів до інших регіонів України. Переселенці рухаються цими дорогами.

Роботи тривають й на одному із автошляхів у Кам’янському районі. За день дорожники оновлюють в середньому кілометр. Ремонт – за всіма дорожньобудівельними нормами.

Використовують технологію гарячого асфальту. Спочатку зрізають пошкоджений верхній шар покриття. Після цього обробляють основу бітумною емульсією. Далі на понівечені ділянки кладуть дрібнозернистий асфальтобетобетон.

«Велика ямковість – це небезпека та втрата у часі. А під час військового стану кожна хвилина має значення. Наша відповідальність робити автошляхи безпечними для проїзду. Моя бригада вже привела до ладу майже 40 км доріг», – сказав майстер ділянки Володимир Падусенко.

Приділяють увагу дорожники і штучним спорудам: мостам, шляхопроводам. Проводять профілактичні огляди.

«Стараються люди, працюють. Молодці. Важливо підтримувати дороги в нормальному стані навіть у такі складні часи. Ми, наприклад, гуманітарну допомогу возимо. Коли погані траси, багато часу витрачається. По гарним автошляхам логістика набагато швидша», – сказав водій Станіслав.

Всього на балансі Служби автомобільних доріг області понад 2,8 тис км доріг. Усі магістралі Дніпропетровщини проїзні.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here