Заради коханої: у Дніпрі хлопець викрав автомобіль

0
42


В Дніпрі хлопець викрав машину. Таким чином юнак хотів справити враження на дівчину. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

Компанія молодих людей з 2-х хлопців – 17,18 років та 1-ї дівчини – 19 років незаконно заволоділи автомобілем «ВАЗ», який був припаркований у дворі по вулиці Вернадського. Вони потрапили в машину, пошкодивши двері, в салоні знайшли запасний ключ, завели авто і поїхала кататися нічним Дніпром.

Під час патрулювання поліціянти помітили викрадений ВАЗ, який стояв на вулиці Набережна Перемога. Біля нього була та сама компанія. Під час розмови з правоохоронцями один із молодих людей мотив свого вчинку пояснив так: він зі своїм товаришем приїхав до своєї знайомої, яку дуже любить, щоб погуляти з нею біля будинку. Під час прогулянки дівчина сказала, що хоче проїхатися нічним містом, але вже комендантська година.

Хлопець заради того, щоб справити враження на дівчину, викрав чийсь автомобіль, щоб покатати на ньому кохану. Компанію затримали, на місці працювали патрульні та слідчо-оперативна група поліції.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here