Коли у Дніпрі увімкнуть опалення

0
5


У Дніпрі та інших регіонах України опалювальний сезон розпочнеться, коли температура повітря впаде нижче за 8 градусів тепла. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на міську раду Дніпра. Опалювальний сезон по всій країні зазвичай стартує 15 – 16 жовтня, проте у кожній громаді міська влада сама вирішує, коли він почнеться.

Спочатку завжди вмикають школи, дитячі садки та медичні заклади, а вже потім домівки. Припиняють подачу тепла приблизно у середині квітня, але також за рішення міської влади. Зазвичай, коли середньодобова температура тримається вище +8 градусів за Цельсієм три доби.

Місто на 100 % готове до початку опалювального сезону. Опалення з’явиться в оселях дніпрян, коли середньодобова температура буде нижча за +8 градусів за Цельсієм щонайменше 3 доби. За прогнозами синоптиків, у Дніпрі до 20 жовтня буде тепло, й скоріш за все, до цього моменту очікувати подачу тепла в місті не варто. Проте у разі різкого похолодання опалювальний сезон може початися і раніше.

Тарифи на опалення залишаться без змін. Нагадаємо, що минулого року у Дніпрі опалювальний сезон почався 1 листопада, а завершився 22 березня.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here