Мережею шириться ворожа ІПСО про загрозу хімічної атаки у Дніпрі та Кривому Розі

0
7


У мережі «гуляє» нова ворожа ІПСО про загрозу хімічної атаки у великих містах та в більшості областей України. Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook, передає Телеканал D1.

росіяни поставили на рекламу панічні дописи, спрямовані на дискредитацію контрнаступу ЗСУ. У них йдеться про те, що у разі початку контрнаступу, в низці українських областей можлива загроза хімічної атаки.

Для кожного з великих міст зробили окремний рекламний допис. Так, «хімічною атакою» погрожують, Дніпру, Кривому Рогу, Львову, Одесі, Івано-Франківську, Полтаві, Хмельницькому, Вінниці, Ужгороду, Житомиру, Рівному, Луцьку, Черкасам, Кропивницькому, Миколаєву та областям. Такі вкиди спрямовані на нагнітання панічних настроїв у суспільстві та підштовхування до мирних переговорів на умовах рф.
Згідно з наявними у нас даними, ворожа пропаганда активно розповсюджує ІПСО через традиційно порожню сторінку під назвою Digital Worldclass. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 4 червня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here