Мешканець Дніпропетровщини намагався незаконно перевезти за кордон ухилянтів

0
13


На Львівщині прикордонники затримали 45-річного жителя Дніпропетровської області при спробі незаконного переправлення ухилянтів через державний кордон України.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Львівську обласну прокуратуру. За даними слідства, на одному із пунктів пропуску Львівщини водій транспортного засобу намагався незаконно переправити через кордон військовозобов’язаних чоловіків. Для проходження митного контролю фігурант надав вказівку пасажирам сховатись за останнім рядом сидінь автомобіля, а потім переміститися у багажне відділення через спеціальні зроблені дверцята. В залежності від того, що працівники прикордонної служби вирішать оглянути. При перетині кордону підозрюваний повідомив прикордонникам неправдиві відомості про кількість пасажирів в транспортному засобі. Проте фігурант не передбачив варіанту одночасної перевірки співробітниками прикордонної служби обох сховків. Таким чином вони виявили та затримали утікачів.

Чоловікові повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, що карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here