На Дніпропетровщині кішка допомогла врятувати чоловіка

0
30


На Дніпропетровщині кішка допомогла врятувати чоловіка, який лежав у кущах без свідомості. Про цей цікавий випадок розповів медик «швидкої» з Дніпра Віктор Пальчинський, передає Nikopolnews.

“Учора чергував зі своїми улюбленими друзями-колегами. Мали дуже цікавий випадок. Кішка, гуляючи зі своїми господарями відчула, що людині потрібна допомога, вистрибнула з рук дівчини і побігла в балку”,– розповів Віктор Пальчинський.

Наздогнавши тваринку, молоді люди побачили хлопця років 35 без свідомості з порушенням дихання, який лежав в кущах. Підлітки набрали номер «103».Диспетчером Іриною Білень була направлена бригада інтенсивної терапії і реанімації Центральної підстанції Дніпровської станції ЕМД КП «ОЦЕМД та МК» ДОР» у складі Дарья Кацаруба, Тітов Олександр, Віктор Пальчинський.

“Дістатися пацієнта було не з легких завдань. Повісивши на себе купу обладнання (дефібрилятор, аспіратор, реанімаційна укладка, укладка з медикаментами, кисень) ми підіймалися через густу рослинність на схил балки. Оглянувши все довкола, прийняли рішення перенести пацієнта у більш безпечне місце, де і було розпочато надання екстреної медичної допомоги. Під час проведення первинного огляду за алгоритмом ABCDE було виявлено, що чоловік вживав наркотичні речовини та мав загальне переохолодження. Не зважаючи на надану допомогу, усі вище зазначені складності призвели до раптової зупинки кровообігу.Негайно було розпочато серцево-легеневу реанімацію, яка тривала на місці 15 хвилин. Після спонтанного відновлення кровообігу хворого негайно було перенесено до автомобілю ЕМД для транспортування до лікарні. Дорогою до лікувального закладу серце пацієнта зупинялося ще 2 рази, але медикам вдалося повернути його до життя та передати до рук фахівців реанімаційного відділення профільної лікарні.Хочемо окремо подякувати небайдужим підліткам, які викликали, зустріли, провели до хворого, допомагали і були з нами до останнього. Ми завжди на варті вашого здоровʼя та життя”,– написав Віктор Пальчинський.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here