На Дніпропетровщині почнуть відключати електроенергію боржникам

0
25


В Україні зняли мораторій на відключення світла. Відповідні зміни почнуть діяти з 29 січня. Про це заявив генеральний директор компанії-постачальника електроенергії Yasno Сергій Коваленко в ефірі телемарафону, повідомляє Відкритий.

Передусім відключатимуть тих боржників, які накопичили найбільші суми.

“Перші відключення почнуться десь 29 січня”, – зазначив він.

За його словами, компанія всіма методами, від розсилки повідомлень до дзвінків, сповіщає споживачів про борг і необхідність його сплати.

“Що стосується попередження як офіційного документу, то його розсилають за 10 днів до відключення, це перша стадія. У людини є час, а за 5 днів ще мережі надсилають свій лист-попередження, і у людини є ось цих 10 днів для того, щоб вийти із ситуації і сплатити борг”, – розповів він.

Коваленко підкреслив, що відбувається рейтингування боржників від найвищого по сумі боргу, а другий критерій – це “глибина боргу”, тобто тривалість періоду несплати. Він підтвердив, що розпочнуть з тих, хто має найбільшу заборгованість і найдовше не платить. Через 10 днів після попередження відбувається відключення, якщо борг не сплачено.

Однак боржники, які не мають змоги сплати, можуть укласти договір-розстрочку, який передбачає встановлення графіку погашення боргу для конкретної особи. Якщо ж світло вимкнуть, то для відновлення електропостачання потрібно сплатити борг, а також розрахуватися за підключення. В такому разі протягом 5 днів абонента буде підключено до постачання.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here