На Дніпропетровщині судитимуть шахраїв, які торгували фальсифікованим насінням

0
39


Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої групи за фактами шахрайства та незаконного використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, що завдали матеріальної шкоди у великому розмірі. Про це повідомляється в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що двоє мешканців м. Новомосковськ організували шахрайську схему виробництва та збуту фальсифікованої насіннєвої сільськогосподарської продукції. Для реалізації оборудки вони залучили ще двох знайомих.

Обвинувачені закуповували насіння невідомого походження, фарбували, фасували та продавали під видом відомих світових торгових марок. Реалізовували фальсифікований товар фермерським господарствам та приватним підприємствам поштовими замовленнями по території Дніпропетровської області.

Протиправно отримані кошти організатори розподіляли між учасниками групи в залежності від покладених функцій.

Відповідно до висновків судових економічної та у сфері інтелектуальної власності експертиз, сума збитків потерпілим становить майже 2 млн грн.

Під час обшуків за місцями мешкання обвинувачених та складських приміщеннях вилучено понад 200 мішків підробленого товару, грошові кошти, банківські картки, телефони, комп’ютерну техніку, «чорнову» документацію.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here