На Дніпропетровщині викрили підпільне виробництво тютюну для кальянів

0
6


З виробничих, складських приміщень та у місцях реалізації вилучено товарів, обладнання та сировини більше ніж на 120 млн гривень.

Група осіб незаконно виготовляла тютюн для кальяну відомих торговельних марок та збувала його через розвинену дистриб’юторську мережу, використовуючи інтернет-сайти та МАФи.

У виробничих, складських приміщеннях та місцях реалізації у м. Дніпро та Дніпропетровській області провели одночасно 13 обшуків, в ході яких було виявлено та вилучено понад 200 тис. штук упаковок тютюну для кальяну, одноразові електронні сигарети з рідиною в асортименті, рідини для кальяну загальною ємністю близько 8 тонн, рідини для наповнення електронних сигарет понад 14 тис. штук, понад 250 бочок суміші для кальяну, обладнання для виготовлення підакцизних товарів, сировину для виробництва, печатки та документи тощо. Загальна сума вилученого складає понад 120 млн грн.

Незаконне виготовлення підакцизних товарів у Дніпропетровській області викрили детективи Бюро економічної безпеки, за оперативного супроводу Державної прикордонної служби України.

Наразі досудове розслідування за ч. 2 ст. 204, ч. 1 ст. 199, ст. 229 КК України триває. Проводяться необхідні слідчі дії для встановлення повного кола причетних осіб. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here