Налагодив продаж психотропів: на Дніпропетровщині поліція викрила наркозбувача

0
8


У Нікополі поліція викрила наркозбувача, який налагодив продаж психотропів. Повідомляє Nikopolnews 22-річний мешканець сусідньої області розміщував клієнтів через інтернет-чат, а після отримання коштів – залишав закладки із психотропною речовиною «PVP».


«В ході санкціонованого обшуку за місцем розміщення фігуранта слідчі виявили електронні ваги, 32 сліп-пакети та 2 великі пакети з кристалічною речовиною. Психотропи вилучили та зробили на експертне дослідження»,
розповідають у поліції.

За процесуальним керівництвом Нікопольської окружної прокуратури було встановлено, що зловмисник купував психотропи через інтернет та отримував у відділеннях пошти. Потім фасував їх та залишав згортки в обумовленому місці, про що потрапили клієнти. Кошти отримував на банківську шкоду.Чоловіки затримали згідно 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про враження за ч. 1 ст. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання, особливо небезпечних психотропних речовин з призначенням збуту) Кримінального кодексу України.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here