Оновлена Підгородненська амбулаторія поновлює свою роботу

0
42

5 грудня 2023 року відбулося урочисте відкриття модернізованої за грантові кошти Уряду Німеччини Підгородненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Підгородне (Дніпропетровська область). 

Узаході взяли участь т.в.о. міського голови Віталій МОРГУН, виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій ЛАКТІОНОВ, представники органів місцевого самоврядування, керівництво і персонал амбулаторії та ЦПМСД.

Задля оновлення Підгородненської амбулаторії улаштовано покрівлю з металочерепиці та утеплено горищне перекриття, оздоблено та утеплено фасад будівлі, утеплено надземну частину цоколю, улаштовано ганок, замінено вікна та двері, замінено мережі водопостачання, водовідведення, освітлювального та електричного обладнання, систему вентиляції, проведено внутрішні роботу та встановлено сантехніку.

Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала 16,5 млнгрн.

Крім того, з метою покращення надання медичних послуг для закладу було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, небулайзери, 12-канальний кардіограф, тонометри, пульсоксиметри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту на загальну суму близько 340тис грн.

Керівництво і персонал ЦПМСД та амбулаторії взяли участь у навчальній програмі завдяки якій учасники розвинули свої організаційні, комунікаційні та управлінські навички.

В оновленій амбулаторії працює 7 лікарів та 22 осіб медичного персоналу, які тепер прийматимуть пацієнтів у просторих кабінетах з сучасним оснащенням. Амбулаторія обслуговує більше 11 000 мешканців.

Модернізацію амбулаторії проведено у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Поліпшення первинної сільської медицини. УФСІ VII», який фінансується Урядом Німеччини через Банк  розвитку KfW та виконується Українським фондом соціальних інвестицій.

Загалом у межах даного проєкту у Дніпропетровській області бере участь 14 амбулаторій. Роботи на 9 з них вже повністю завершено, на 5 об’єктах буде виконана друга черга робіт.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here