Опалювальний сезон: які зміни для споживачів газу на Дніпропетровщині

0
34


З 1 жовтня послуги розподілу природного газу у Дніпропетровській області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) надає Дніпропетровська філія «Газорозподільні мережі України». Такі зміни відбулись задля забезпечення стабільної енергетичної ситуації в Україні та на Дніпропетровщині, зокрема.

Про це Відкритому розповіли начальник відділу пунктів редукування газу Дніпропетровської філії “Газмережі” Сергій Волокітін та начальниця пресцентру Дніпропетровської філії “Газмережі” Євгенія Лапко.

“Усім споживачам Дніпропетровщини необхідно укласти договір з розподілу природного газу. Для цього достатньо підписати заяву-приєднання, яку споживачі отримали разом із жовтневими рахунками. Відправити її можна поштою, залишити у скриньках в Центрах обслуговування клієнтів чи віддати контролеру під час його чергового візиту. Залишились без змін номери особових рахунків, вони як і раніше 10-значні і починаються з “0320”. Тариф на послуги розподілу також без змін, він становить 1,512 грн з ПДВ. Терміни передачі показань та оплати за послуги розподілу також незмінні”, – зазначає Євгенія Лапко.

Починаючи з жовтня 2023 року, плату за послуги доставки енергоресурсу потрібно здійснювати за новими реквізитами Дніпропетровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»: ЄДРПОУ 45261177, АТ “ОЩАДБАНК”, IBAN: UA023054820000026034300545066. У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Якщо споживачі мають заборгованість за послуги розподілу газу за період до 30 вересня включно, то необхідно здійснити оплату за доставку природного газу в AT «Дніпропетровськгаз» за старими реквізитами.

“Газові мережі Дніпропетровщини готові до опалювального сезону на 100%. Газорозподільна система регіону вже повністю переведена на зимовий режим роботи, а всі клієнти компанії забезпечені стабільним та безаварійним розподілом газу. Газовики регіону готові до будь-яких викликів зими. До старту опалювального сезону 2023-2024 вони виконали капітальний ремонт 9 ліній редукування газорегуляторних пунктів, встановили 55 нових сучасних шафових газорегуляторних пунктів.Також провели комплексне приладове обстеження 12,5 км надземних та підземних газопроводів, виявили і усунули майже 6,6 тис. пошкоджень ізоляції підземних газопроводів. Газовики виконали техобслуговування близько 7 тис. запірних пристроїв та 1,9 тис. планових і поточних ремонтів установок електрохімзахисту підземних сталевих газопроводів”, – розповідає Сергій Волокітін.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here