Пошкоджено щонайменше 30 будинків: наслідки удару по Кривому Рогу

0
14


Вночі російські окупанти поцілили по Кривому Рогу 6-ма ракетами. Наразі відомо про щонайменше 25 постраждалих та 6 загиблих. Більше 30 багатоквартирних будинків пошкоджено. Про це повідомляє Відкритий з місця події. За словами голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, на місцях прольотів наразі тривають пошукові операції. Під завалами ймовірно можуть бути люди, шукають щонайменше 5-х.


«Криворіжжя сьогодні вночі зазнало великої трагедії, безпосередньо в цьому домі було знайдено 4 загиблих мешканців. Потрібно провести експертизу, яка дозволить зрозуміти чи можна ремонтувати цей будинок. В ньому проживали більше 100 людей. Щонайменше 5 людей ще шукають, шанси є завжди. Влучання було перед будинком, так би мовити, всевишній відвів нас від масштабнішої трагедії», – зазначив Сергій Лисак.


В свою чергу голова обласної ради Микола Лукашук додає, що постраждалі отримають грошову допомогу.

«Кожна родина, в якій загинула людина може розраховувати на допомогу в розмірі 300 000 гривень, звісно це не поверне близьких. Після того як будуть проведені всі експертизи, ми будемо розуміти чи можливо ці квартири відбудувати і тоді надамо вже допомогу. Зараз всі працюють. Всі люди, які тут проживали відмовилися від розселення – будуть жити у свої родичів», – додав голова ДОР Микола Лукашук.

Вогонь охопив всі поверхи будинку – з першого по п’ятий. Загальна площа загоряння – 700 кв метрів.

«Підрозділи прибули одразу через кілька хвилин після влучання. В перші хвилини спільно з поліцейськими було врятовано 12 людей. Ліквідації пожежі заважала повітряна тривога, що могли бути повторні прильоти», – повідомив начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Юрій Корецький. Завдяки рятувальникам та поліцейським багато людей вдалося врятувати, наразі всі отримали необхідну медичну допомогу.

«Попередньо було 6 ракет, враження по 5 об’єктам цивільної інфраструктури. Це будинок, склад з питною воду, автотранспортне підприємство. Наразі маємо 6 загиблих, 25 постраждалих, з них – 8 у вкрай тяжкому стані. Всім надається необхідна допомога», – підсумував голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. Наразі пошукова операція триває. Після буде проведено інструментальне обстеження будинку, і вже тоді приймуть рішення чи можна його відбудувати.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here