Проти міського голови Дніпра розпочали досудове розслідування через недопуск держаудиторів

0
15


Правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо фактів протиправної діяльності з боку мера Дніпра Бориса Філатова та очільників профільних департаментів міськради, які не допустили аудиторів до фінансової перевірки. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на сайт Державної аудиторської служби України. Нацполіція розпочала досудове розслідування справи проти міського голови Дніпра. За інформацією правоохоронців, мер та керівники департаментів не допустили державних аудиторів до фінансової перевірки міста.

Згідно з планом проведення заходів державного фінансового контролю у Дніпрі мали перевірити три структурні підрозділи міськради Дніпра: Департамент гуманітарної політики, Департамент капітального будівництва та Департаменті благоустрою та інфраструктури. Проте ревізії не відбулися.

“Східний офіс Держаудитслужби напередодні звернувся до міського голови Бориса Філатова з проханням сприяти допуску фахівців органу державного фінансового контролю до проведення ревізій, забезпечити робочими місцями, оргтехнікою та документами. Проте Дніпровська міськрада вкотре не допустила аудиторів до перевірок, попри нещодавно введену кримінальну відповідальність за перешкоджання їхній роботі. Державні аудитори звернулися до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області з метою проведення повної та всебічної перевірки фактів протиправної діяльності з боку міського голови Бориса Філатова та керівників департаментів, а також було надано інформацію щодо всіх фактів перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю”, – йдеться у повідомленні.

За даними поліції, протягом 2022-2023 років аудитори Східного офісу Державної аудиторської служби зробили майже 50 спроб провести ревізії закупівель міста. Проте жодного разу це не вдавалося. Наразі правоохоронці з’ясовують усі деталі справи.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here