Ракетний удар по Дніпру 29 грудня: наслідки

0
61


У Дніпрі внаслідок ракетного удару 29 грудня пошкоджена будівля пологового будинку. Всі вікна вибиті, дверей теж немає. Фасад будівлі побитий уламками. Також на стінах спостерігаються сліди гарі. Була пожежа.

Раніше мер Борис Філатов зазначив, що ракета пройшла по дотичній. Рятувальники встигли евакуювати 4-х породіль. Більшість людей знаходились в укритті.


Крім пологового будинку та торговельного центру постраждали дві школи, дві амбулаторії та бібліотека, повідомляють в ГумДепі Дніпра.

Ніхто з працівників шкіл та лікарень не постраждав.

Пошкоджень від вибухової хвилі зазнали також багатоповерхівки поруч. Всюди вибиті вікна, а в будівлях поблизу епіцентру прильотів повиносило навіть стіни.

Відомо про 5 загиблих, понад 20 постраждалих, серед яких одна дитина. Також деякі люди вважаються зниклими безвісти, тому рятувальники розбирають завали та шукають потерпілих.

Є зміни у роботі громадського транспорту. В епіцентрі прильотів також опинився автобус №146. Водій не постраждав, але транспорт понівечений.

На вулиці Суворова у Дніпрі розгорнуті мобільні пункти приймання заяв людей, які постраждали від ракетного удару російських терорістів. Про це повідомляє Поліція Дніпропетровської області. Правоохоронці приймають заяви громадян, постраждалих внаслідок ракетної атаки на Дніпро.

На місцях влучань ракет працюють рятувальники, поліцейські та місцева влада.

Усього на Україну випустили 158 повітряних цілей. Понад 30 дронів, які збивали всю ніч. 90 крилатих ракет, які летіли до нас з Каспію та ще кілька десятків балістичних та надзвукових ракет, які важко збити. Усього вдалося знищити 114 повітряних цілей.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here