СБУ затримала мешканців Дніпропетровщини, які виправдовували збройну агресію рф

0
14


У Дніпропетровській області затримали двох ворожих поплічників. Вони виправдовували збройну агресію рф.

Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Дніпропетровській області.

Один з колаборантів мешканець Дніпра – працівник сфери освіти, який серед близького оточення та колег активно висловлював проросійські наративи. Чоловік відкрито проводив «кремлівську» пропаганду і в особистих бесідах закликав визнавати окупаційні органи влади на тимчасово захоплених ворогом територіях. Заперечував збройну агресію рф проти України, підтримував курс політичного керівництва держави-терористки й прославляв дії ворожої армії.

Другим поплічником ворога виявився житель Новомосковського район. Він на власній сторінці в одній із соціальних мереж розповсюджував контент із публічними закликами, направленими на підтримку представників окупаційних органів влади. Агітаційні матеріали зрадник брав з проросійських ресурсів та пабліків. Через особистий акаунт чоловік розповсюджував антиукраїнські меседжі з дискредитацією вищого керівництва країни та української армії, а також з підтримкою так званої «спецоперації» рашистів.

«Співробітники СБУ викрили фанатів «руського миру» і припинили ворожу агітацію. У ході проведення слідчих дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які агітатори використовували у протиправній діяльності. Наразі, в рамках розпочатих кримінальних проваджень двом російським прихильникам повідомлено про підозру», – зазначив керівник пресцентру УСБУ у Дніпропетровській області Валерій Єфанов.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here