У Дніпрі 39 одиниць спецтехніки та 300 дорожніх робітників обробляють дороги від ожеледиці

0
11


У Дніпрі деякі ділянки доріг вкрилися ожеледицею. Для боротьби з цим явищем на дорогах працює 34 одиниці спеціальної техніки для посипання антизледінюючих матеріалів, 5 навантажувачів та 300 дорожніх робітників. Для цієї мети вже використано близько 340 тонн протиожеледного матеріалу, і роботи продовжуються, передає прес-служба міськради.

Представники департаменту благоустрою та інфраструктури закликають власників автотранспорту надавати перевагу спеціалізованій техніці. Також радять утриматися від поїздок у місто на власних авто, якщо це не є нагальною потребою, та використовувати громадський транспорт.

Щодо паркування автомобілів, водіїв просять дотримуватися правил, щоб не заважати роботі спецтехніки екстрених та комунальних служб.

Ожеледиця – це небезпечна погодна умова, яка може призвести до ДТП. Щоб убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху, автомобілістам важливо дотримуватися таких порад:

Перевірте стан свого автомобіля. Впевніться, що у вас є зимові шини, а також перевірте рівень гальмової рідини, антифризу та олив.
Зменште швидкість. Ожеледиці характерні низькою стійкістю автомобіля, тому важливо їздити з меншою швидкістю, ніж зазвичай.
Не робіть різких маневрів. Різке гальмування, повороти або розгін можуть призвести до занесення автомобіля.
Тримайте дистанцію. Відстань між вашим автомобілем та попереду їдучим автомобілем повинна бути більшою, ніж зазвичай. Це дасть вам більше часу на реакцію в разі непередбаченого маневру.

Будьте обережні при зупинці. Не гальмуйте різко, а плавно зменшуйте швидкість.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here