У Дніпрі ліквідовують наслідки негоди

0
23

Вночі Дніпро накрило снігопадом і сильним вітром, що додало роботи комунальникам, повідомляє “Дніпро Оперативний”.

О 2 ночі у Дніпрі знизилася температура та пішов сніг, комунальники одразу приступили до роботи. Техніка розчищала заметіль та обробляла дороги спеціальної комбінованої сумішшю. Черговий по місту, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик, перевірив, як проходять роботи з ліквідації наслідків негоди.

Комунальники працювали всю ніч і до ранку всі основні автомагістралі міста, спуски, підйоми та проїзди до 50 лікарень були оброблені.

З 4 години ранку до роботи приступили дорожні робітники та міні техніка. Наразі вони і досі очищають основні тротуари, бульварні зони міста, підходи до підземних пішохідних переходів та сходи на них. Комунальники будуть працювати доки всі титульні обʼєкти не будуть прохідні.

“В цій роботі нам неабияк допомагають так звані «мушлі» з піско-соляною сумішшю, якими можуть у випадку необхідності догрузитися міні техніка. Також ними користуються як дорожні робітники, так і двірники чи власники бізнесу розташованого на червоних лініях.

Дорожнім службам ці контейнери значно полегшують роботу, а посипання території стає у чотири рази швидшим. Адже до їх появи міні техніці доводилося повертатися на базу для поповнення запасів протиожеледної суміші або ж вночі розвозили суміш по місту. Це не зовсім логістично зручно, тому ухвалено рішення встановити по місту такі спеціальні контейнери, які регулярно наповнюють сумішшю для посипання. Наразі ці ємності встановлюються у районі великих перехресть міста, на спусках та підйомах”, – розповіла начальник управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Світлана Літвінова.

За ніч комунальні служби міста отримали близько 20 заявок. Аварійні бригади працюють з 6 ранку, вже відпрацьовані половина із них.

Наразі бригада працює на перехресті вул. Лізи Чайкіної та просп. Гагаріна. Тут впала ялинка висотою понад 10 метрів. Вона впала на пішохідну алею, проте руху проїзною частиною та електротранспорту не заважає.

Бригада розпилює дерево на частини та в подальшому його вивезуть. Після цього комунальники поїдуть на наступну адресу.

«Звісно негода завдала великої шкоди, проте наші комунальні служби працювали з раннього ранку. Ми намагаємося якомога швидше ліквідувати усі наслідки в першу чергу це саме дерева, після чого будемо вже вивозити гілля. Працюватимемо, доки є заявки і доки місто не набуде належного вигляду», – зазначив черговий по місту Олексій Самілик.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here