У Дніпрі рідні військовополонених вийшли на акцію

0
15


У Дніпрі рідні військовополонених вийшли на акцію. Цього разу зібралися біля залізничного вокзалу, про це повідомили у “Суспільному”.

Перед центральним входом до вокзалу учасники акції поставили ялинки, прикрашені кульками з надписами повернути їхніх рідних з полону. Такі ж заклики й на плакатах. Таким чином хотіли привернути увагу суспільства, аби воно не забувало про полонених і приєдналося до боротьби за їхнє звільнення.

“Ми зробили іграшки на ялинках в свято, щоб також кожна родина могла написати від себе побажання на сьогоднішній день і свята для людей, бо, на жаль, на сьогодні йде війна досі і люди вже забули про це, вони святкують, вони ставлять ялинки. Це дуже засмучує нас, чиї рідні перебувають в полоні і “на нулі”, – каже дружина військовополоненого прикордонника Роксана Лещенко.

“Наші рідні перебувають у полоні, їх катують постійно. Ми хочемо нагадати суспільству, що війна продовжується”, — сказала співорганізаторка акції Наталія Коломенська.

“Ми вже втомилися другий рік зустрічати Різдво, Новий рік, святкувати їхні Дні народжень без них. Нам дуже важко. Ми розуміємо, що їм там важко, але нам, як матерям і жінкам ще важче. Поверніть наших дітей, наших чоловіків, взагалі всіх людей з полону додому”, — говорить мати військовополоненого Наталя Кузьменко.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here