У Дніпрі спецслужби рф вербували школярів для антисемітських провокацій

0
4


Російські спецслужби створювали інтернет-ресурси та вербували українських школярів з метою психологічного впливу на них та здійснення актів антисемітизму, повідомляє «Дніпро Оперативний».

СБУ викрила спроби росії дискредитувати Україну на міжнародній арені. У Дніпрі, Житомирі, Львові та Вінниці було ліквідовано провокаторів, які створювали телеграм-канали на праворадикальну тематику, куди залучали школярів віком від 13 до 17 років. Адміністратори подібних груп використовували психологічні маніпуляції для того, щоб закликали українських підлітків до вчинення актів антисемітизму у їхніх населених пунктах.

Жертви маніпуляцій мали наносити образливі написи на пам’ятних місцях та здійснювати в тих місцях підрив за допомогою саморобних вибухових пристроїв. Школярі повинні були відсилати фото та відеозвіти, які потім російські спецслужби використовували для поширення серед закордонних ЗМІ з метою дискредитації України.

Під час обшуків за адресами проживання школярів було виявлено комп’ютери та телефони з відео та фотографіями провокацій. Також були знайдені матеріали для виготовлення вибухівки в домашніх умовах. Наразі триває розслідування.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here