У Дніпрі в родині футбольного тренера народилася трійня

0
18


У Дніпрі в родині футбольного тренера дніпровської Академії футболу Дмитра Гордієнка та його дружини Наталії народилась трійня, повідомляє «Наше Місто».

Стан мами та немовлят задовільний, повідомляють у пологовому відділенні. Сьогодні представники міської влади привітали щасливу родину.

«Для міста-мільйонника народження трійні – це подія. Не кожного року таке трапляється. Від імені міського голови Бориса Філатова та міської ради ми вручили батькам сертифікат на 50 тисяч гривень. Це буде суттєва допомога родині на початку життя трьох маленьких дніпрян», – сказав заступник міського голови, директор Департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.


Багатодітний батько, тренер дніпровської Академії футболу Дмитро Гордієнко розповів, що донькам дали імена Меланія та Стефанія, а сина назвали Назаром. Чоловік зізнався, що новину про трійню спочатку сприйняв, як жарт. Бо двійні в родині були, а трійнят ніколи.

«У нас вже є двоє дітей, і коли дізналися, що буде не троє, а п’ятеро, спочатку був шок. Але потім заспокоїлися. Поговорили з дружиною, батьками, рідними. Важкий воєнний час, але, якщо Господь дає діточок, то дасть і на них. Тому все буде добре», – говорить щасливий батько.

Новоспечена матуся Наталя Гордієнко розповіла, що навіть думки не було про те, щоб не народжувати.

«Мене попереджали, що трійня – це ризик, що можуть бути проблеми, тим більше у моєму віці. І вони справді почалися на 30-му тижні. Там нам пощастило, що прийшли до цієї лікарні, до моїх найкращих лікарів – Дмитра Васильовича і Катерини Володимирівни. Тому пологи для мене стали справжнім щастям, бо я бачила, як народжуються мої дітки», – розповіла жінка.

Усе пройшло добре, бо Наталія протягом усієї вагітності дотримувалась рекомендацій лікарів. На 37-му тижні вона народила трійню шляхом операції «кесарів розтин», кажуть лікарі.

«Спостереження вагітних трійнею – складне, воно потребує кваліфікованого нагляду. Ми спостерігали за станом Наталії всю вагітність, під час народження і в післяпологовому періоді і маємо чудовий результат – поповнення сім’ї трьома малюками», – розповів завідувач відділення патології вагітних пологового будинку Дмитро.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here