У криворізького депутата конфіскували 2 млн гривень

0
16


Вищий антикорупційний суд конфіскував майже 2 млн грн депутата Лозуватської сільради від ОПЗЖ  Дніпропетровської області з Кривого Рогу Григорія Рябікіна, який нібито необґрунтовано став власником автівки Mercesed-Benz S450 4matic (2021) за понад 3,6 млн гривень.

Нагадаємо, САП подала позов до депутата. На думку прокурора, депутат придбав автомобіль. Разом з цим, за твердженням позивача, Рябікін, набуваючи актив у вигляді автомобіля, не володів разом з дружиною достатніми коштами для його набуття. Тому САП просила конфіскувати 2,2 млн гривень, яких не вистачало подружжю для купівлі авто.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, Григорій Рябикін був депутатом Криворізької районної ради від Партії регіонів (2010-2015) і очолював сільську парторганізацію та депутатом районної ради від «Опозиційного блоку» (2015-2020). У 2020 році він став депутатом Лозуватської сільської ради від проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя» та очолив там фракцію партії. У Лозуватській сільраді очолює постійну депутатську комісію з  питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Григорій Рябикін був директором ПП «Спринт-Сервис» у Кривому Розі у 2007-2016 роках. Підприємство належить його донькам та з 2018 року перебуває у стані ліквідації. Воно займалося торгівлею пальним, зерном, тютюном, насінням, кормами для тварин. З 2000 року Рябикін є співзасновником ТОВ «Дніпрянка» у селі Орлове на Херсонщині разом з Валерієм Бетером та працював там заступником директора. А ще Григорій Рябикін відомий як президент футбольного клубу «Лозуватка», який він створив у 2011 році.

Джерело: 368.media

Посилання на наш Telegram-канал: https://t.me/dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here