У Новомосковську поліцейські припинили нелегальну торгівлю підакцизних товарів та вилучили продукції на майже 300 тис. гривень

0
12


16 грудня дільничні офіцери поліції Новомосковського районного відділу поліції під час перевірки трьох торгівельних павільйонів виявили факти незаконної діяльності суб’єктів господарювання. Вони здійснювали продаж підакцизних товарів без наявних ліцензій. З незаконного обігу правоохоронці вилучили алкогольні та тютюнові вироби на суму понад 294 тисячі гривень. Відносно правопорушників склали адміністративні протоколи за ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Для прийняття рішення зібрані матеріали направили до суду.

Окрім цього, в одному із закладів торгівлі правоохоронці задокументували факт продажу алкоголю неповнолітньому. Під час реалізації товару продавчиня не запитувала про вік неповнолітніх клієнтів, та реалізовувала алкоголь всупереч заборони. Інспектори ювенальної превенції Новомосковського РВП притягнули її до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.156 КУпАП. Правоохоронці закликають працівників закладів торгівлі перевіряти документи покупців, чий вік викликає сумнів.

Заходи щодо виявлення незаконної діяльності з продажу підакцизною продукцією тривають. Якщо ви стали свідком правопорушення, повідомляйте поліцію за номером телефону «102».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here