На Херсонщині командування рашистів “евакуюється” на лівий берег Дніпра

0
55


У Херсонській області командири окупантів вищого та середнього рівня терміново перебираються на лівий берег Дніпра. Про це повідомив керівник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

За його словами, на лівий берег річки перевезли свої родини колаборанти, які співпрацюють із загарбниками. Представник ГУР МО України Вадим Скибицький пояснив, що якщо ворог повністю піде з правого берега, то він вже не зможе просуватися вздовж Дніпра до центральної частини України.

“Вони розуміють: якщо говорити про створення якоїсь “херсонської народної республіки” чи проведення чогось на кшталт “референдуму”, то без Херсона – це нелогічно. Тому вони зараз проводять перегрупування військ”, – наголосив розвідник.

Олександр Вілкул також повідомив, що загарбники і на Криворізькому напрямі успіхів не мають. Тільки за минулий тиждень вони зазнали таких втрат: знищено командний пункт у Бериславському районі; завдано поразки щодо зосередження російських військ у Нововоскресенському та Чкаловому; розбиті контрольно-спостерігальні пункти у Нововоскресенському та Дудчанах; знищено два склади боєприпасів у Дудчанах та Давидовому Броді. Протягом минулого тижня українська авіація вдарила по підрозділах та складу боєприпасів в Архангельському, по живій силі та техніці супротивника у Високопілля. Також ЗСУ вразили ворожий опорний пункт та скупчення живої сили та техніки у Новопетрівці та Ольгиному.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here