Ніч в музеї: 22 травня запрошують на святкову екскурсію

0
12


Мешканців області 22 травня запрошують на святкову екскурсію до Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького. Підготували локації як всередині, та і на вулиці. Особлива програма – до Міжнародної ночі музеїв. Про це повідомили в управлінні культури, туризму, національностей і релігій облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина щороку долучається до святкування Міжнародної ночі музеїв. Це завжди безліч сюрпризів, захоплюючих перфомансів. Історичний музей, зокрема, дивуватиме містифікаціями. Оживуть міські легенди», – зазначили в управлінні.

«Подорож» музеєм триватиме з 17:00 до 22:00. Через карантин вхід – групами по 20-30 людей кожні півгодини.

«Квиток стане пропуском до «машини часу». Вона провезе крізь різні епохи історії нашого краю. Приготуйтесь до зустрічі із живими легендами, минулим, що перетікає у майбутнє. А ще передбаченнями від Старого Міста», – анонсували в історичному музеї.

Відвідувачі побувають в різних епохах, зустрінуться з видатними особистостями. Зокрема, Дмитром Яворницьким. Якими ще – тримають в секреті.

В кожному залі – ціла театралізована подія. Один «населять» стародавні народи, які жили на території Дніпропетровщини. В іншому – силу та міць покажуть козаки. Можна буде долучитися до написання знаменитого історичного листа.

На майданчику біля будівлі музею о 14:00 пройдуть майстер-класи з писанкарства, виготовлення жіночих прикрас, стрільби з лука та арбалету. Для гостей – лотерея та подарунки.

На імпровізованій музейній сцені о 15:00 почнеться концертна програма. Виступатимуть дитячі та військові оркестри, волонтерський хор, естрадні гурти.

Після 22:00 стартує вечір чорно-білого кіно. Адреса музею: просп. Дмитра Яворницького, 16.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here