У Дніпрі будівельник казарм привласнив майно на 850 тис. грн

0
21


У Дніпрі директору будівельного підприємства повідомлено про підозру за фактом привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Керівник комерційного підприємства уклав договір підряду на будівництво казарми поліпшеного планування у Дніпропетровській області. У листопаді 2018 року одержав для цього всі необхідні технічні ресурси та засоби, якими, власне, скористався на власний розсуд.

«Упродовж 2018-2019 рр. вказане майно для будівництва казарми він фактично не використовував, замовнику його безпідставно не повернув, натомість незаконно розпорядився ним на власний розсуд, чим завдав економічних збитків державі на загальну суму понад 850 тис. гривень», – йдеться у повідомленні.

Наразі готується клопотання до суду про обрання вказаній особі запобіжного заходу.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here