Україна отримала 30 тисяч терміналів Starlink

0
35


Україна отримала вже 30 тисяч терміналів Starlink. Останню партію допомогла придбати Польща.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

“30 тисяч терміналів Starlink вже в Україні. 24/7 команда Мінцифри працює, щоб забезпечити ще більше терміналів. Міжнародні партнери допомагають у цьому. Адже Starlink стали частиною критичної інфраструктури України”, – йдеться у повідомленні.

Федоров зазначив, що завдяки ним українці залишаються на зв‘язку там, де не працює звичайна мережа під час відключень світла. Останню партію – 8 тисяч терміналів – допомогла придбати Польща. Сотні Starlink з цієї партії вже працюють в “Пунктах незламності” по всій країні, а ще частину передали енергетикам та медикам.

“Вчора заїхав протестувати супутниковий інтернет в одному з “Пунктів незламності” від ДСНС в Ірпені. Дякую за Starlink прем‘єр-мїністру Польщі Матеушу Моравецькому та держсекретарю з цифровізації Янушу Цешинському”, – додав Федоров.

Нагадаємо, що Україна невдовзі отримає від партнерів ще близько 5000 тисяч терміналів Starlink. З них більшість буде направлено військовим.

У грудні Україна отримала нову партію терміналів супутникового інтернету Starlink. Їх передадуть для підтримки медичної й енергетичної сфери, а також у “Пункти незламності”.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here