Укрзалізниця відновила рейси зі Львова до Чернігова

0
43


З 8 лютого Укрзалізниця відновлює поїзд №802/801 сполученням Чернівці – Львів, який курсуватиме через Тернопіль, Заліщики і Чортків. В Укрзалізниці зазначили, що поїзд ДПКр, який курсував на цьому маршруті, тимчасово замінили на вагони сидячого типу.

“Частина наших поїздів ДПКр-3 наразі перебуває на плановому ремонті, втім Слобожанщина та Львівщина мають альтернативні залізничні сполучення, а вже з 25 лютого ми повернемо сучасні регіональні експреси на маршрути Харків-Конотоп та Коломия-Львів. Повернення вже традиційного для Тернопільщини модернового дизель-поїзда відбудеться на початку березня” – йдеться у повідомленні.

Крім того, у лютому почалося відновлення східного регіонального кластера з призначенням рейсів:

№6812 Краматорськ — Харкiв
№6813 Харкiв — Слов’янськ
№6703, 6704, 6706 Кiндратiвка — Слов’янськ
№6705 Придонецька — Кiндратiвка
№6602 Слов’янськ — Придонецька
№6603 Придонецька — Слов’янськ
№6604 Слов’янськ — Придонецька
+ щоденне “шатлове” (автобусне) сполучення на дільниці Придонецька — Лиман

«Укрзалізниця» нещодавно змінила правила, щоб унеможливити перепродаж квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси, зокрема на № 67/68 Київ — Варшава — Київ. Продаж цих квитків перевели в онлайн, щоб за 20 днів до рейсу всі рівносильно могли купити квиток.

Однак перекупщики перелаштували алгоритми своїх дій на «онлайн-рейки» та розпочали полювання на квитки з повернень. «Укрзалізниця» провела низку «контрольних закупівель» за оголошеннями в мережі, де за «комісію» пропонували знайти квитки на Варшаву, і встановила співробітників, які були учасниками цього процесу.

«Свєта — рішаю білети» (наша вже тепер ексспівробітниця), «Віталік — білети на поїзд», і не сподівайтесь, щось знову «порішати». Ваш час закінчився. Наші пасажири очікують чіткості та прозорості від нас, тож жодним «рибкам-прилипалам» не місце поряд з «Укрзалізницею», — заявили в компанії.

Джерело: informator.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here