В лікарні Мечникова рятують поранених під час ракетного удару 26 травня

0
24


Внаслідок ракетного удару по поліклініці і ветклініці 26 травня загинуло 5 людей і більше 30 отримали поранення. Найтяжчих пацієнтів доставили в лікарню ім. Мечникова. Головний лікар медзакладу Сергій Риженко розповів, як вони почуваються.

«Це люди, які постраждали в медзакладі Дніпра 26 травня після влучання ракети.

Серед них Алла, 52 роки. В неї відкрита черепно-мозкова травма, множинні рани голови, переломи кісток обличчя і важке поранення обох очей. В лікарні Мечникова, в реанімації, стабілізована іде на поправку, але потім необхідно відновлювати зір.

Сергію 44 роки, лікар, з важкою травмою голови, пораненням обличчя, з якого діставали відламки, з перфорацією барабанної перетинки та переломом стегнової кістки. Хоче якнайшвидше повернутись до роботи, щоб надавати допомогу героям.

Дмитро, 80 років, пенсіонер-перехожий, вийшов за водою і втратив руку. Бадьоро тримається і вірить тільки в нашу перемогу.

Останні четверо одужують, одержали допомогу та готуються до виписки, покидають лікарню Мечникова.

Всі семеро в Мечникова вижили.

Вони вірили в себе, в свою силу духа та в свою рідну Україну, яка їх не залишить на самоті без допомоги. Але більш за все дякують лікарям Мечникова за порятунок, зі сльозами на очах та з ранами на обличчі…», – написав Сергій Риженко.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here