Політологи назвали топ-20 українських політиків – ньюсмейкерів червня

0
8
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)

На політичне життя країни впливатимуть Порошенко, Савченко, Тимошенко і Наливайченко

Агенство моделювання ситуацій (АМС) оприлюднило рейтинг 20 українських політиків, які впливатимуть на політичне життя країни у червні. Це традиційно президент Петро Порошенко, його новий премєр-міністр Володимир Гройсман та генеральний прокурор Юрій Луценко. Традиційно сильні позиції у лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко. Досвідчений політик, який максимально використає фактор Савченко на власну користь, — йдеться у дослідженні.

Однак, на думку політологів важливих соціально-політичним фактором в країні стала поява Надії Савченко , яка може стати центром групування опозиційно налаштованих до влади політиків, громадських діячів, парламентарів. В будь-якому випадку слід враховувати: щодо Савченко існують значно завищені суспільні очікування. А це означає, що є великий суспільний попит як на постать рівня Савченко, так і на її активні дії в українській політиці, — вважають експерти.

Індекс модельованої політичної активності (ІМПА) у червні політологи також віддають екс-керівнику СБУ Валентину Наливайченку. Ще на початку березня він створив на платформі Антикорупційного руху громадсько-політичний рух Справедливість із достатньо серйозними претензіями на трансформацію в повноцінний політичний проект. Ідеї В.Наливайченка щодо нульової толерантність до корупції, прозорості економічної політики, створення армії гідності, яка буде займатися адаптацією ветеранів АТО, близькі багатьом виборцям тож соціальну нішу можна визнати обраною вдало, заявили у агенстві. На думку заступника директора Агенства моделювання ситуації Олексія Голобуцького, інтерес до Наливайченка також підігрівають чутки про його ймовірну участь на довиборах у Верховну Раду по одному з округів.

Політологи

Окрім того, В.Наливайченко залишається політичним партнером Ю.Тимошенко. Тому в червні можливі одразу два напрями інформаційної активності В.Наливайченка:

— за вектором розкрутки власного громадсько-політичного проекту Справедливість,

— за вектором позиціонування в якості одного із лідерів демократичної опозиції.

Загалом серед найбільш очікуваних інформаційних приводів червня політологи називають вибори нового голови ЦВК, лідера фракції БПП, анонсоване повернення в Україну політвязнів і можливе загострення конфлікту на Сході напередодні 22 червня.

Політологи

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя