«Громадський Контроль» і кандидати від «ДемАльянсу» в суді скасували оплату за паркування в Дніпрі

0
337

Тепер парковки в Дніпрі безкоштовні: завантажити рішення суду можна за посиланням.

Міська рада вже з 26 серпня припинила виписувати штрафи за несплату паркування (не плутати з порушенням правил зупинки та стоянки). І це рішення працює прямо зараз. Не зважайте на паркомати “Паркт Сервіс Группе” та оманливі написи на них! Платити за паркування не потрібно, і жодних штрафів за це не може бути, адже нове рішення міської ради не опубліковане та не набрало сили! Більше того, кандидат від “ДемАльянсу” Василь Підлужний допомагав першому, хто до нього звернувся, скасовувати штраф за неоплату паркування.

Це все тому, що Громадський Контроль у своєму розслідуванні довів, що ТОВ «Паркт Сервис Группе» отримала монопольне становище серед операторів на платні парковки в Дніпрі. З’ясувалось, що тариф у 15 гривень був встановлений без регуляторної процедури, без обгрунтування ціни та без громадських слухань. Співзасновник Громадського контролю Артем Романюков і член правління організації Денис Баранець, які зараз висуваються від політичної партії «ДемАльянс» на посаду міського голови та в Дніпровську міську раду, пішли з цими фактами до суду. У результаті дев’яти місяців судових засідань адвокат і другий номер у списку «ДемАльянсу» Василь Підлужний довів незаконність встановлення таких тарифів та отримав перемогу.

Однак місцева влада не поспішала виконувати рішення суду, а паркульники продовжили стягувати плату за паркування. Тому Артем Романюков та Сергій Головацький з’їздили на парковку біля ЦУМу, показали рішення суду і довели, що автомобілі можна ставити безкоштовно, допоки не встановлено новий тариф.

«ДемАльянс» виступає за впорядкування паркування в центрі міста, але, на відміну від тарифів і порядку збору в скасованому рішенні, нове рішення має прийматися відповідно до встановлених законом процедур, має обговорюватися графік дії платного паркування, а оплата має йти не в офшори, пов’язані з оточенням міського голови, а в бюджет міста.

Чи варто на це сподіватися, якщо посаду міського голови знову обійматиме пан Філатов? Звісно ж ні. Одразу ж після виборів команда Корбана-Філатова відновить незаконний збір за паркування та продовжить виводити наші кошти в офшори. Давайте разом не дамо цьому статися!

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here