Докорінні зміни на території по вул.Олени Теліги, 25

0
239

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» разом з незалежним агентством Urban Curators розробила проект по «озелененню» території довгобуду на вулиці Е.Теліги.

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» взяла зобов’язання завершити будівництво чужого довгобуду по ул Теліги 25 в столиці України. У 2019 році вона розпочала роботу, давши назву споруджуваного комплексу — «Uno City House».

Комфорт для жителів

За словами зам. директора ІСК ОБРІЙ, після скаржень та прохань жителів, компанія взяла зобов’язання на створення комфортної території для них. Люди скаржилися на відсутність зеленого простору біля дому, а також на жвавий рух транспорту на внутрішній території. Великі зауваження щодо інфраструктури, яка практично відсутня.

З цих зауважень, ІСК ОБРІЙ розробив проект «озеленення» території для більш комфортного проживання мешканців за адресою Олени Телиги 25 та розташованих поруч будинків.

Дослідженням та аналізом поточного стану займається незалежне агентство Urban Curators. Компанія об’єднала фахівців будівельної і міської індустрії, урбанізму, а також архітектури. Після аналізу поточного стану території робить висновки і зауваження щодо її покращення. На основі особливостей вивченої місцевості агентство надає документ з висновками даної території, Urban Curators склала детальні зауваження для покращення комфортного стану життя у будинку.

Uno City House

UNO City House — це широкі можливості для проживання і бізнесу. Тут знайдеться житло на будь-який смак, а заплановані площі вбудованої і прибудованої комерційної нерухомості стануть відмінною інвестицією для старту і розвитку бізнесу.

Архітектори чудово вписали фасад будівлі в існуючий житловий масив, не викликаючи дисонансу. При цьому фахівці відзначають одночасно велич і витонченість проекту.

Компанія вирішила повністю добудувати 25-поверховий житловий будинок. Початковий проект будівництва буде трохи змінений. Зокрема, компанія побудує будинок з підземним паркінгом. На даху для мешканців будинку облаштують терасу. Крім того, будимок буде мати власну інфраструктуру на першому поверсі. Це: магазин, салон краси, аптека і відділення банку.

На другому поверсі плануються офіси. Тому, мешканці будинку мають можливість влаштуватися на роботу.

З 3-го і по 25-й поверхи запроектовано житлові квартири. На останніх двох поверхах, на 24 –ому і 25-ому дворівневі приміщення. На даху буде тераса, якою зможуть користуватися усі мешканці будинку. Заплановано три швидкісних ліфтів для підойму жителів.

Dnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя