Літайте комфортно: аеропорт-сервіс від офіційного дилера Land Rover

0
627

Збираєтесь у відпустку чи ділову поїздку закордон? Автосалон Land Rover Київ Аеропорт подбає, аби ви вчасно та комфортно дістались до “Борисполя” та швидко пройшли усі перевірки. Автоцентр пропонує послугу аеропорт-сервіс (https://landrover.com.ua/aeroport-servis), яка включає трансфер до аеропорту та зберігання автомобіля клієнта у закритому паркінгу. Скористайтесь ексклюзивним сервісом, та подорожуйте комфортно.

Професійний водій на розкішному Land Rover доставить вас до “Борисполя”. Вам не потрібно викликати таксі, розраховувати час та переживати, чи встигнете на літак. Замовляючи аеропорт-сервіс, вкажіть номер вашого рейсу та час перебування за кордоном, аби зарезервувати місце для зберігання вашого авто. Водій прибуде вчасно, та допоможе завантажити багаж. Менеджери автоцентру подбають, аби ви не витрачали час на чергу реєстрації.

Ексклюзивно для клієнтів автоцентру Land Rover Київ Аеропорт діє сервіс Fast Line. Ми подбаємо, аби ви швидко та без черг пройшли паспортний, митний контроль та системи авіаційної безпеки по VIP коридору. При потребі забезпечимо персональний супровід та пакування багажу. Такий же набір послуг очікуватиме клієнта по прильоту. Вас зустріне водій та доставить у місце призначення. З аеропорт-сервісом подорожі починаються та закінчуються однаково комфортно.

Захищений та доглянутий: залишайте власний автомобіль на зберіганні в автосалоні

Користуючись аеропорт-сервісом, ви отримуєте можливість відпочивати чи працювати, не переживаючи за власне авто. Про нього подбають майстри автосалону. Що входить в послугу?

  • Зберігання автомобіля у закритому паркінгу, що охороняється;
  • Комплексна мийка;
  • Діагностика ходової частини;
  • Для гібридів та електрокарів передбачена зарядка батареї;
  • Технічні та ремонті роботи зі знижкою 20%.

Набір послуг залежить від обраного пакета: “Бізнес-клас”, “Перший клас” чи “VIP”. У першому пакеті передбачено зберігання авто протягом тижня, у другому 10 днів, у третьому — 14. Звичайно, термін зберігання можна продовжити, оплативши 100 грн за кожну наступну добу. Усі пакети передбачають мийку авто, а також знижку на додаткові роботи. Детальний опис шукайте на сайті офіційного дилера Land Rover.

Поки ви насолоджуєтесь мандрівкою, кваліфіковані майстри дилерського центру Land Rover подбають про ваше авто, проведуть технічне обслуговування чи ремонті роботи. Це надзвичайно зручно, адже все відбувається, коли ви знаходитесь за кордоном і не користуєтесь автомобілем. А ще це вигідно, адже на більшість послуг (крім ремонту кузова) ви отримаєте знижку 20%. Тому плануйте відпустку чи ділову поїздку заздалегідь, замовляючи аеропорт-сервіс від автосалону Ленд Ровер.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here