Найбільші біржі криптовалюти в Україні

0
48

Для того, щоб здійснювати операції з цифровими активами, трейдери та інвестори користуються послугами криптовалютних бірж. Такі платформи можуть бути централізованого та децентралізованого типу, та обидва види націлені на ті ж самі функції – продаж, купівля, обмін цифрових активів. Біржі криптовалюти за послуги знімають комісію з користувачів, та це складає їхній заробіток. Кожна криптовалютна біржа пропонує свої умови для клієнтів:

  • кількість торгових пар

  • доступність придбання криптовалюти за фіат

  • обов’язкова чи необов’язкова верифікація користувачів

  • умови для виведення активів з біржі

  • додаткові інструменти для трейдингу

  • комісія за операції

  • та інше.

Крупні криптовалютні біржі пропонують велику кількість торгових пар та, зокрема простого обміну валют, також інструменти, такі як спотова торгівля, маржа, p2p, торгівля з кредитним плечем та т.і.

Найбільші біржі криптовалюти в Україні

В Україні функціонують такі крупні платформи.

Binance

Вважається найпопулярнішою та найбільшою криптобіржею в усьому світі. Комісія за ввод гривні складає 0,65%, комісія за виведення гривні відсутня. Відсоток за продаж та купівлю на спотовому ринку складає 0,1%. На біржі доступно 64 торгових пар з гривнею.

Huobi

Платформа пропонує торгівлю з 50 фіатними валютами. За поповнення рахунку комісія у гривні комісія не знімається. Кошти можна переводити за допомогою сервісу Advcash, який такой знімає комісію у розмірі 3,5% за поповнення у гривнях. Операцї на спотовомі ринку супроводжуються комісією у розмірі 0,2%.

WhiteBIT

Українська криптовалютна біржа зареєстрована в Естонії. Платформа дозволяє поповнювати гривневий рахунок за допомогою банківської карти monobank. Поповнення через карти інших банків передбачає комісію у розмірі 0,7%. За вивід активів з WhiteBIT користувачі сплачують 0,7% незалежно від банку. 12 криптовалют можна придбати за гривню. Комісія складає 0,1%.

Exmo

Платформа дозволяє використовувати гривню, рубль та інші. Філіали компанії розташовані у Лондоні, Києві та Москві. Відсоток комісії за поповнення рахунку у гривнях — 1% + 5 грн. Виведення активів на картку передбачає комісію 1,49%. Транзакції на платформі супроводжуються комісією у розмірі 0,3%.

Kuna

Відсоток комісії за поповнення рахунку у гривні на криптовалютній біржі Kuna складає 1,5% + 5 грн. Щоб вивести гроші на банківську картку потрібно сплатити 1,5%. Комісія за спотову торгівлю складає 0,25%. Можливо купити 20 криптовалют за українську валюту.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here