Пауерліфтерка з Дніпра Ганна Бутурлим виборола срібло чемпіонату Європи з жиму лежачи та встановила новий рекорд України

1
16

11 серпня 2024 року в Туреччині в місті Станбул завершився чемпіонат Європи з жиму лежачи в екіпіруванні, де спортсменка з Дніпра Ганна Бутурлим здобула срібну медаль у ваговій категорії до 57 кг. Її результат у 142.5 кг не лише приніс їй срібло, але й став новим рекордом України серед жінок у цьому виді спорту.

Цей успіх став чудовим завершенням її виступів на чемпіонаті, де кількома днями раніше вона виборола срібну медаль у класичному жимі лежачи з результатом 107.5 кг. Крім того, Ганна здобула бронзу в командному заліку, демонструючи чудову форму та командну синергію. Її досягнення підкреслюють високу майстерність і відданість спорту, що значно підвищує престиж українського пауерліфтингу на міжнародній арені.

Джерело: dp.reporter.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel