Ліцензований покер рум та його переваги
В Україні гральний бізнес є легальним вже не перший рік і будь-який покер рум, який хоче безперешкодно працювати всередині країни, повинен отримати відповідний дозвіл. Детальніше про ліцензовані покерні кімнати в Україні можна дізнатись за посиланням.
Давайте ретельно розглянемо плюси легальної платформи та визначимо основні недоліки офшорних віртуальних румів.
Покер рум в Україні: привілеї ліцензованої кімнати
Щоб працювати легально на теренах нашої держави, необхідно отримати відповідний дозвіл. В Україні видачею таких ліцензій займається Комісія з організації азартних ігор та лотерей (скорочено КРАІЛ). Саме цей державний орган ретельно вивчає усю документацію платформи перевіряє компанію на відповідність всім критеріям, яких необхідно дотримуватись для отримання дозволу.
Покер руми, що легально працюють в Україні, можуть рекламувати свою продукцію у ЗМІ й отримувати стабільний прибуток, не побоюючись переслідування з боку правоохоронних органів. Проте, є ряд переваг, які отримують самі гравці, серед них:
- Конфіденційність – наявність у руму ліцензії гарантує збереження особистої інформації користувача, а сама платформа керується українськими законами про Захист персональних даних.
- Компенсація ПДФО та військового збору – при виведенні виграшу, користувач обов’язково повинен сплатити відповідні податкові стягнення. Проте, якщо ця сума не перевищує 48 000 гривень, то покер рум, найчастіше, сам компенсує ці витрати. Таку можливість посередництва мають лише ліцензовані платформи.
- Робота в “білу” – якщо гравець обрав для себе онлайн-покер як основний вид діяльності та заробітку, то користуючись послугами легальної платформи, він може не боятись фіскальних перевірок. Виграш на легальному майданчику, як правило, не складно вивести, а з його декларуванням не повинно виникнути жодних проблем.
Деякі руми стають спонсорами живих турнірних серій та спортивних змагань. У лобі таких кімнат нерідко можна знайти відбіркові сателіти в різноманітні офлайн-івенти.
З початком широкомасштабного російського вторгнення, окремі платформи почали займатись волонтерською діяльністю та організовувати благодійні збори на потребу ЗСУ чи постраждалих від військових дій.
Як відрізнити легальний покер рум від офшорного?
Відповідь на це запитання лежить на поверхні. Якщо кімната має ліцензію від КРАІЛ, то він може легально займатись організацією азартних ігор в Україні. Проте, навіть тут є один важливий нюанс. Нещодавно РНБО заблокувало понад 500 сайтів, які на думку правоохоронців, ухилялись від сплати податків. До цього списку потрапили і деякі ліцензовані покерні кімнати. Наразі вони досі мають дозволи, проте, тимчасово недоступні для гри, через блокування провайдерів.
Якщо говорити про офшорні покер руми, то тут вітчизняний гравець ніяк не застрахований від ймовірних проблем. Безумовно, наявність ліцензії від Кюрасао – це краще ніж нічого. Однак, у разі виникнення проблем з депозитом чи кешаутом, користувач може сподіватись лише на лояльність кімнати до своїх гравців. Також варто розуміти, що якщо така платформа раптом припинить своє існування, то не факт, що покерист зможе безперешкодно вивести свої кошти з рахунку. Варто також перевірити майданчик на наявність ліцензії в Україні, у разі виникнення сумнівів. В Інтернеті є багато фейкових ресурсів, які видають себе за покерні кімнати, у яких є всі необхідні дозволи на роботу в країні.
Джерело: https://cardmates.ua/