Дієвий метод побачень для дуже зайнятих

0
20

Підхід набув популярності серед молоді: 51% молодих людей активно шукають способи вписати побачення у свій щоденний розклад, а 32% навіть влаштовують зустрічі протягом робочого дня. На перший погляд, ідея вписати ще більше зустрічей у графік здається недоцільною, але “стос побачень” виявляється геніальним рішенням.

Ця метода полягає у впровадженні зустрічей у звичайний графік, замість виділення цілих вечорів чи вихідних днів. Можна вдало поєднувати ігри на https://holdgroup24.com/bonusy-za-registracziyu-v-kazino/ та побачення з цікавими людьми. Головна мета “стосу побачень” — зменшити стрес, що часто супроводжує процес знайомства.

В чому суть методи

Зазвичай ви присвячуєте цілий вечір одній людині, але це може призвести до витрати часу і розчарувань, якщо все йде не так. “Стос побачень” дозволяє проводити швидкі пошуки серед більшого числа варіантів і зустрічатися без зайвого тиску на психіку. Наприклад, на каву під час обідньої перерви на роботі або після йоги у вівторок. Інший варіант — обирати період, коли у вас більше енергії та менше справ, й назначати побачення одне за одним.

При цьому підході зустрічі не сприймаються, як серйозні романтичні. Людина заповнює перерви короткими зустрічами, яких достатньо для першої оцінки. Адже навіть на короткій зустрічі можна зрозуміти, чи цікава ця людина для подальшого спілкування. Якщо зустріч пройшла успішно, завжди можна організувати більш традиційне побачення. Якщо ж ні, ви не будете витрачати час, сили та іноді навіть гроші на марні побачення.

Плюси й мінуси підходу

До плюсів методи можна віднести:

  • Збільшується шанс на успіх, бо короткі побачення дозволяють зустрічатися з більшою кількістю людей. Отже, статистично зростає ймовірність знайомства з кимось, хто справді сподобається.
  • Допомагає усвідомити, кого ви насправді шукаєте, і перестати зустрічатися з тими, хто не відповідає вашим вимогам.
  • Звільняє від необхідності особливо готуватися, наприклад, обирати одяг для побачення. Це стає частиною вашого звичного розкладу.
  • Дозволяє вписати зустрічі у графік без порушення його.
  • Розвиває навички спілкування і зробить вас більш впевненою людиною, яка менше напружується, знайомлячись з новими людьми.
  • Дає можливість залишатися самим собою, не змінюючи звичного розкладу. Ви поводитесь природно, оскільки побачення уриваються між роботою, спортом і покупками.
  • Дозволяє уникнути поспішних рішень, оскільки розглядаєте більше варіантів.

Але є і свої мінуси:

  • Може спричинити виснаження, якщо перестаратися і використовувати весь вільний час на пошуки партнера, втрачаючи перерви для відновлення сил.
  • Навантажує інформацією, іноді важко запам’ятовувати важливі деталі, що заважає сформувати стійкі зв’язки.
  • Залишає менше часу для спілкування з тими, хто вам подобається і з ким ви добре ладнаєте, бо у вашому розкладі є інші справи, що вимагають уваги.

Також не забувайте попереджувати іншу людину про свої наміри. Адже вона може образитись, якщо дізнається про множинні побачення. Поясніть, що мова не йде про романтику, тому перші зустрічі ви завжди влаштовуєте короткими і не чекаєте від них багато.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here