Які ігри стануть доступними геймерам вже в січні 2024 року

0
11

Початок 2024 буде продуктивним для багатьох геймерів і студій, що випускають нові ігри. Також, можуть порадіти та передплатники PlayStation Plus незалежно від рівня. При цьому, кожен матиме змогу вибрати гру, відповідно до переваг.

Хоча зазвичай гучні релізи припадають на осінь, деякі з них будуть представлені протягом січня. А розваги для PS включатимуть три безкоштовні ігри + оновлену колекцію для Warframe (Syrinx Collection). Тим часом провести час можна і в казино elslots вхід, де є широкий вибір слотів на різний смак.

ТОП-5 релізів січня та безкоштовні ігри для ПлейСтейшн

Перша новинка, яку слід звернути увагу, це Принц Персії: втрачена корона від Ubisoft. Тут упор зроблений на платформінг та процес битви із босами, а зіграти можна буде з 18 січня. Також, є ще чотири очікувані гри:

  • The Last of Us Part II Remastered, яка стане доступною з 19 числа;
  • Розрахована на багато користувачів гра Enshrouded (з 24 січня);
  • “Як дракон: безмежне багатство”, де сюжет проходитиме за межами Японії (25 січня);
  • Восьма частина франшизи Tekken, що продовжує історію гри 2015 (вийде 26 січня).

Водночас нещодавно компанія Соні поділилася переліком ігор, які можна буде запускати безкоштовно на приставках PS. Вони будуть доступні для передплатників Essential, Extra або Premium PS Plus. До бібліотеки можна буде додати: “A Plague Tale: Requiem”, “Evil West” та “Nobody Saves the World”.

Однак, можна почекати з додаванням усіх ігор, адже вони не мають терміну давності. Іншими словами, проходити їх можна, поки діє підписка. А щодо доступу, дані гри стали доступними ще з 2 січня. Водночас скоро буде доступна нова колекція для шанувальників Warframe, куди увійдуть: озброєння, броня та інші атрибути.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here