Електронні квитки на TicketsBox: переваги цифрових квитків і як ними користуватися

0
9

Сьогодні придбати квиток на будь-який концерт, виставу чи спортивну гру – це справа декількох хвилин. І що круто, для цього немає потреби відстоювати черги, бо варто зайти https://ticketsbox.com/, тицьнути кілька раз по екрану і квиток вже ваш!

Як так стало можливо? Все дуже просто, адже вже давно людство користується онлайн-сервісами для покупки квитків. До речі, самі квитки тепер можуть бути електронними.

Давайте трохи більше дізнаємось про такі квитки, їх переваги та особливості користування.

Про електронні квитки коротко

Не знаєте, що таке електронний квиток? Все дуже просто! Електронний квиток, який ще називають e-ticket – це документ, який засвідчує ваше право пройти на певний захід (наприклад, на концерт). Такий документ являє собою файл, який після оплати ви можете завантажити на свій телефон. На ньому ви можете бачити інформацію про захід, а також штрих-код, який на вході буде зчитаний спеціальним сканером.

Користуватись електронним квитком нескладно, якщо пам’ятати про таке:

  • Перед походом на захід, слід впевнитись, що файл квитка завантажений на телефон, а ви за потреби зможете його легко знайти.
  • Роздруковувати квиток не обов’язково, але таке інколи практикується, особливо серед тих, хто може забути зарядити телефон перед виходом з дому.
  • Важливо пам’ятати, що файл не слід публікувати в соціальних мережах та навіть показувати комусь, щоб не допустити шахрайства.
  • Щоб пройти на концерт, в театр або на будь-який інший захід, на який ви придбали квиток, варто тільки відкрити файл на телефоні або дістати роздрукований варіант та пред’явити на вході.

Інколи виникає питання – що робити, якщо електронний квиток був загублений або не відкривається на телефоні? Для таких випадків ми радимо обов’язково вказувати електронну пошту під час оформлення покупки, бо тоді на скриньку прийде лист з посиланням на файл для завантаження. Не зайвим буде завести власну сторінку на сайті для покупки квитків, так ваші операції на сервісі будуть зберігатись і ви в будь-який час зможете ознайомитись з даними. Якщо виникають інші складнощі з квитками, то слід одразу звернутись до служби підтримки.

Трохи про сайт ТікетсБокс

Онлайн-платформа ТікетсБокс – це зручний сервіс для придбання квитків. Тут ви всього за пару хвилин зможете обрати та купити квиток на концерт чи будь-який інший захід культурного чи спортивного плану.

На цьому сайті купувати дуже просто, бо алгоритм покупки зрозумілий навіть новачку. А головне те, що ви можете заощадити, бо тут мінімальні комісії. Також варто зазначити, що вам не прийдеться стояти в черзі та навіть вставати з дивану.

Якщо ви цінуєте свій вільний час та хочете кожну хвилину використовувати з користю, то радимо стати користувачем платформи ТікетсБокс. Сайт ТікетсБокс легко та не за всі гроші світу організує для вас класне дозвілля!

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here