Де у Дніпропетровській області зросла вартість води

0
8


З першого липня у Покровській громаді Дніпропетровської області зросли тарифи на водопостачання та водовідведення. Тепер за послугу потрібно заплатити 130,68 гривні за кубічний метр. Такий тариф став рекордним у регіоні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на комунальне підприємство “Покровводоканал”. Відповідне рішення затвердив виконком Покровської міської ради 28 червня.

Так, централізоване водопостачання коштуватиме 88,74 гривні за кубометр води з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Послуга водовідведення коштуватиме 41,94 гривні за кубометр води (з ПДВ). Сумарно виходить 130,68 гривні за кубометр.

Споживачів КП “Покровводоканал” повинні повідомити про підвищення тарифів протягом 15 днів з дати введення нових тарифів, посилаючись на дане рішення. Документ набере законної сили, коли його підпише міський голова.

Нагадаємо, що у Дніпрі на 2 липня заплановане масштабне відключення водопостачання. Майже на добу на лівому березі зникне вода. Раніше ми писали, чи знають дніпряни актуальні тарифи на електроенергію, газ та воду. Писали ми й про те, що у Дніпропетровській області підвищили тарифи на воду, але поки для бізнесу.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here