Як не помилитися у виборі намету?

0
40

Один з ключових компонентів туристичного спорядження — намет, без якого тривалий похід чи навіть ночівля на природі будуть не надто комфортними. Зібрали для вас найважливіші фактори, на котрі варто звертати увагу при виборі намету.

За якими критеріями обираємо намет?

Щоби спростити задачу вибору, туристичні намети варто розбити на декілька типів. Для початку варто визначитися з тим, скільки днів ви плануєте перебувати на природі.

Важливо врахувати сезон — за цим критерієм намети можуть бути

  • зимовими,
  • літніми,
  • всесезонними.

Щоби правильно обрати туристичний намет, важливо чітко визначити кількість людей, що прямують у похід.

Обираючи намет, потрібно звертати увагу на основні показники — якість кріплення тенту, наявність вентиляції, якість обробки швів, дно з захистом від намокання.

Тент намету повинен витримувати не менше аніж 2000-3000 мм. Також обов’язковим елементом є фартух — він кладеться на землю, щоби захищати від сильного вітру.

Матеріал намету. Найчастіше використовується щільний ПВХ, котрий не втрачає еластичність, не деформується при навантаженні.

Ще один популярний матеріал — оксфорд. Це ідеальна тканина для наметів, адже вона досить еластична і стійка до перепадів температур.

Оксфорд відрізняється незвичайною будовою — в основні нитки вплетено армуюче волокно. Така структура робить оксфорд особливо міцним та витривалим.

На третьому за популярністю місці тканина гала 300, котрий схожий на попередній матеріал.

ТОП туристичних наметів 

Відомі бренди мають в арсеналі запатентованої технології та матеріали, котрі роблять намети ще стійкішими та витривалішими. В магазині Terra Incognita представлено багатий асортимент наметів, від українських та світових брендів.

Якщо ви шукаєте двомісний намет, зверніть увагу на Terra Incognita SkyLine 2. Це надлегкий всесезонний намет, зі стійким каркасом та малою вагою. Такий намет буде гарним вибором для любителів екстремальних походів.

Серед тримісних наметів варто звернути увагу на Terra Incognita Ksena 3. Це просторий та комфортний всесезонний намет, котрий можна встановлювати без спального приміщення, лише окремо тент. У великому та зручному тамбурі можна складати одяг та спорядження. Два входи забезпечують зручний доступ та ефективну вентиляцію.

Велика компанія вільно почуватиметься у наметі Terra Incognita Empresa 4. Ця модель — максимально комфортний намет для спокійного сімейного відпочинку в кемпінгу. В наметі передбачено два двомісних спальних приміщення, з окремими входами. Намет можна встановлювати без спальних приміщень, лише один тент — коли виникає необхідність швидко розгорнути табір. В комплекті передбачено сталеві стійки, за допомогою яких можна фіксувати вхід у тамбур як накриття від сонця.

Обрати оптимальний намет для кемпінгу чи екстремального туризму вам допоможуть у магазині Terra Incognita.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here